На Прикарпаття чинять інформаційну атаку?

На Прикарпаття чинять інформаційну атаку?

Підполковник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Тарас Грень висвітлив своє бачення ситуації щодо втікачів з п'ятого територіального батальйону "Прикарпаття".

Про це він написав на своїй сторінці у ФБ.

Цитуємо повністю:

"Так от любі мешканці прекрасний гір і долин вітаю – всі ми стали свідками і учасниками широкої інформ атаки на нашу область, але ціллю є весь регіон.

Направду все дуже просто. Вдумайтесь хто ми є і де живемо. Прикарпаття це регіон який здатен політично розхитати ситуацію у всіх західній Україні і зробити так. Щоб схід дістався Росії просто так.. без бою. І повірте для цього не потрібно купувати купу тітушек потрібні лише кілька продажних «тіточок з телебачення» з інету та газет і радіо. От відслідковуємо.

1-ше один продажний псевдо журналіст повертається з Донбасу і розповідає про садистку Українську армію та добрих повстанців.. таких собі безбідних дідусів.. Викид мав певний резонанс в суспільстві. І кинуте зерно по те, що там віна не така вже справедлива і вам прикарпатцям не потрібна.

2- Паралельно з цим ведеться робота по дискредитації 5-го батальйону. Перераховувати всі інф викиди не буду це довго. Важливий результат про нібито бунт. Але цю інформаційну війну подолали з 425 людей до дому вирішили піти лише 58. І повірте ніхто нікого (так само як цих двох) за штани не тримав. Батальйон доукомлетували швидко бо бажаючі були. Але вже більшість тих, хто немає до армії відношення вважали що там повна задниця… хоча люди в батальйоні бажали йти захищати державу (знаю бо був з ними).

3- Депутати партіїї однієї кобіти починають програму по саботажу забезпечення батальйону. Як приклад організація рахунку з якого неможливо зняти гроші. Але це фігня.. головне що вони вересканили про те що забезпечення немає.. до речі облвійськом повідомляв про це.

4- з високих трибун люди що палець в палець не вдарили починають кричати про відсутність бронежилетів.. почитайте мої матеріали і отримаєте цифру скільки їх було закуплено і передано в частину.
Все це проходить на фоні знервованих жіночок що так вдало танцюють перед камерами.. волаючи про жахи і так далі. НАГОЛОШУЮ ЩО НА ТОЙ ЧАС В БАТАЛЬЙОНІ ВЖЕ ЗАЛИШИЛИСЬ ЛИШЕ ТІ ХТО ЗНАВ НА ЩО ІДЕ
Таким чином суспільство проковтнуло іформ наживку про те, що все погано… і почало вірити любій негативній інформації про батальйон і ставити під сумнів позитив.

5 – відправка батальйону супроводжувалась драмами та відвертим зливом інформації деякими нардепами.. я тоді просив не підставляти хлопців і не сповіщати що вони їдуть! Ні.. на всю іванівську.. аааа прикарпатці виїхали! Зустрічайте!

6- чому батальйон потрапив туди куди потрапив питання риторичне. Бо про голе поле і відсутність підтримки – брехня.

7- апогей – обстріл батальйону. І подивіться ОДИН ВБИТИЙ СНАЙПЕРОМ! Один.. так цього не мало але … на цьому фоні двоє командирів підрозділів кидають своїх підлеглих і без документів тікають в тил. Вони добираються до франківська з астрономічною швидкістю! Розповідають жахіття але головний посил а бо меседжи наступні « МАМИ ЗАБИРАЙТЕ ДІТЕЙ, НАМ НЕМАЄ ЩО РОБИТИ ТАМ, БАТАЛЬОЙН МАЄ ЙТИ НА ПОРОШЕНКА..» тобто маємо циклічність інформаційного посилу.
А ТЕПЕР ГОЛОВНЕ!!!! ВСІ ВЖЕ ГОТОВІ І ПРОКОВТНУЛИ ЦІ МЕСЕДЖІ!!!!! Ніхто з вас не задумався чому втікло двоє, а не весь батальйон чи скажімо хоч 100 чоловік? Як вони доїхали? Не помітили плутанини в їх словах. Ніхто навіть не спробував перевірити їх слова, бо за замовченням для вас все вже погано. Ви готові йти громити все і кричати – повертайте дітей…
ЧИМ ЦЕ ПОГАНО ДЛЯ ДЕРЖАВИ…

Наш регіон запланований іноземними спецслужбами як такий собі детонатор соціального вибуху, що призведе до припинення підтримки сил АТО… І ви люди ведетесь на ці провокації.. нажаль більшість з вас вже перенасичена інформацією і просто не сприймає і не обдуміє того що бачить і чує. Цим користаються наші вороги. Отже як кажуть в церкві – БУДЬМО УВАЖНІ.. Люди давайте берегти державу разом… її в нас не так багато".

"Фіртка" повідомляля про те, що двоє бійців 5 батальйону "Прикарпаття" втекли з місця розташування своєї частини та приїхавши в Івано-Франківськ сіють паніку серед рідних військових, що перебувають в зоні АТО.

З цього приводу на своїй сторінці в Фейсбуці відреагував військовий журналіст підполковник Тарас Грень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: