До Львова приїхав представник Ватикану

До Львова приїхав представник Ватикану

Архиєпископ П’єро Маріні – Голова Папського Комітету з Міжнародних Євхаристійних Конгресів завітав сьогодні до Львова на урочисте освячення каплиці в Домі Архиєпископів та Митрополичої Курії. Повідомляє сайт Львівської Архідієцезії РКЦ. Крім того, Його Екселенція побуває на святкуваннях з нагоди 7 річниці призначення архієпископом коадютором львівської митрополії, архиєпископа Мечислава Мокшицького, які теж припадають у цей день.

Також в рамках свого візиту до України, архиєпископ П’єро Маріні відвідає Чернівці, Кам”янець-Подільский та приєднається до урочистостей Матері Божої Святого Скапулярію, які тривають з 12 по 20 липня у Всеукраїнському санктуарії у Бердичеві.

Довідка:

Архиєпископ П’єро Маріні впродовж багатьох років займав посаду Обер-церемоніймейстера папських літургійних церемоній. Ватиканський прелат і куріальний сановник.

Народився у Валверде, Італія – 13 січня 1942. Був посвячений у священики Римо-католицької церкви 27 червня 1965. Свій шлях Маріні, починав як особистий секретар архієпископа АннібалеБуньіні в 1975. З 1987, Маріні був Обер-церемоніймейстерів папських літургійних церемоній, людиною, яка з’являється при Папі при кожному святкуванні. Запам’ятався всім своїми інноваційними змінами папських церемоній. Під час канонізацій та богослужінь використовував різні етнічні ритуали, африканські, індіанські танці.

Призначений єпископом Мартірано 14 лютого 1998 року і рукополежений на єпископа 19 березня того ж року. 29 вересня 2003 року призначений титулярним архієпископом Мартірано. А 1 жовтня 2007 року архиєпископ П’єро Маріні переведений на посаду голови Папського комітету з Міжнародних євхаристійних конгресів.

ВеличЛьвів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: