Громадськість обговорить із перевізниками роботу маршруток у вечірній час

Громадськість обговорить із перевізниками роботу маршруток у вечірній час

Громадський рух «За якісний транспорт» ініціює чергове засідання робочої групи з питань підготовки трьохстороннього договору про умови забезпечення якісних послуг у громадському транспорті міста Львова.

Враховуючи результати засідання робочої групи з питань підготовки трьохстороннього договору про умови забезпечення якісних послуг в громадському транспорті, яке відбулось 9 липня 2014 року, а також необхідність врегулювання та усунення порушень законодавства у сфері пасажирських автомобільних перевезень у місті Львові, громадський рух «За якісний транспорт» запрошує на чергове засідання робочої групи.

Інформуємо, що наступне засідання відбудеться 16 липня 2014 року за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 14 (2 поверх, конференц-зал ресторану «Найдорожча ресторація Галичини»).

Початок роботи о 17:00 год.

У порядку денному члени громадського руху «За якісний транспорт» пропонують розглянути такі питання:

  1. Оприлюднення актуальних схем та графіків руху міських маршруток у вечірній час (після 20:00 год.).
  2. Напрацювання поетапного порядку усунення порушень законодавства, виявлених у роботі громадського автотранспорту.
  3. Формування «чорного списку» водіїв маршруток, які злісно та неодноразово порушували законодавство, хамили та зневажливо ставились до пасажирів.
  4. Формування та подальше оприлюднення переліку найгірших транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування.
  5. Аналіз результатів перевірки роботи пасажирського автомобільного транспорту, здійсненої учасниками Руху та працівниками управління транспорту та зв’язку ЛМР за період з 9 до 16 липня 2014 року, відповідно до Порядку оцінювання якості надання послуг, затвердженого наказом департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР від 13.06.2014р. №207.
  6. Різне.

Зазначимо, що участь у засіданні робочої групи візьмуть представники управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради, а також керівники автотранспортних підприємств, що надають послуги із перевезення пасажирів у місті Львові.

АНОНС

Засідання робочої групи з питань підготовки трьохстороннього договору про умови забезпечення якісних послуг у громадському транспорті міста Львова.

16 липня місто Львів, площа Ринок, 14 (2 поверх, конференц-зал ресторану «Найдорожча ресторація Галичини». Початок о 17 годині.

Контакти:  096 14 13 694 Олег ДОВГАНИК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: