дивись.info

Через війну на Сході зростають рейтинги західноукраїнських вишів

Через війну на Сході зростають рейтинги західноукраїнських вишів
Вже сьогодні у Львові представлять скандальну виставу на основі подій в Україні. Про це під час прес-конференції розповів російський поет Андрій Орлов Орлуша, інформує Дивись.Інфо.

Абітурієнти вважають навчання у західному регіоні безпечним та стабільним

В Україні триває вступна кампанія, яка продовжиться до 1 серпня. У приймальнях університетів спостерігається небувала активність абітурієнтів.

Уже зараз кількість поданих заяв до інститутів дорівнює більше 500 тис від 250 тис. абітурієнтів, що складали ЗНО в цьому році. 170 тис вступників вже визначились з вибором, залишивши оригінали документів в одному з українських ВНЗ, повідомляє Деловая столица

Цікаво, цього року вподобання абітурієнтів дещо змінилися: окрім незмінного лідера КНУ ім. Тараса Шевченка, на високі позиції вибилися західноукраїнські виші, такі як Львівский національний університет ім. І. Франка та “Львівська политехника”, вони зайняли друге та четверте місця у рейтингу за кількістю поданих заяв.

В десятку кращих увійшов Прикарпатський национальний університет ім. В. Стефаника, який у минулому році не користувався великою популярністю серед абітурієнтів. Також молодь розглядає Ужгородський та Чернівецький університети як місце здобування вищої освіти.

Між іншим, серед зацікавлених – вступники з Донецької, Луганської, Харківської областей та навіть зі столиці.

Вочевидь, у зв’яку з нинішніми подіями, західні області України сприймаються молоддю як стабільні та безпечні регіони. Уже зараз у конкурсі беруть участь претенденти з балами 700 та вище ( максимум ЗНО та атестат – 660, додаткові бали даються за призові місця на олімпіадах та МАН).

Раніше Еспресо.TV анонсував рейтинг вишів за кількістю поданих заяв. Нагадаємо, вступна кампанія для абітурієнтів, які складатимуть творчі конкурси або проходитимуть співбесіди, триватиме до 24 липня. Решта вступників можуть подати заяви до 1 серпня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.