дивись.info

Трамвай “Електрон” випускатимуть у Дніпропетровську

Трамвай “Електрон” випускатимуть у Дніпропетровську

Ведуться переговори між дніпропетровським заводом «Південмаш» і львівським концерном «Електрон» про спільний випуск електротранспорту.

Як повідомляла «Дніпропетровська панорама», в ході візиту мера Львова Андрія Садового на Південний машинобудівний завод у Дніпропетровську досягнута принципова угода про співпрацю в сфері виробництва електротранспорту.

«Ми разом з нашим підприємством« Електрон », яке випускає низькопідлогові трамваї, тролейбуси і електробуси, провели переговори з керівництвом« Південмашу. Львів планує в перспективі перейти на електротранспорт, який є екологічно чистим. І тут з «Південмашу» є великі можливості співпрацювати », – сказав Андрій Садовий.

Сьогодні на Південному машинобудівному заводі випускають не тільки ракети. Тут також роблять і відомі супутники «Січ», теплові електростанції та сільськогосподарську техніку.

Крім того, проводилися на заводі і низькою підлогою тролейбуси. Тому створення на базі ВО «Південмаш» філії концерну «Електрон», який би виконував остаточну збірку трамваїв, справа дуже перспективна.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.