дивись.info

Дубневич купив приміщення на площі Ринок, 28 за 16 млн 800 тис грн (відео)

Дубневич купив приміщення на площі Ринок, 28 за 16 млн 800 тис грн (відео)

Сьогодні, 22 липня, місто продало на аукціоні приміщення на пл. Ринок, 28. Переможцем став учасник №7, який купив приміщення за 16 млн. 800 тис. грн. Нагадаємо, стартова ціна становила 5 млн. 349 тис. грн. Як і сподівалось управління комунальної власності, у результаті торгів ціна зросла і бюджет міста отримав значно більші надходження, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Щойно відбувся аукціон з продажу приміщення за адресою: площа Ринок, 28. Стартова ціна складала 5 мільйонів 349 тисяч гривень. Переможець купив даний об’єкт за ціною 16 мільйонів 800 тисяч гривень. Місто дуже раде проведенню цього аукціону, тому що він ще раз підкреслив, що всі кроки, які управління комунальної власності робило у напрямку продажу приміщення аукціону, були дуже правильними. Оскільки це були максимальні надходження до бюджету і прозора процедура продажу майна. Сподіваюся, що ми всі інші об’єкти будемо продавати в аналогічний спосіб. Ми вітаємо нашого переможця.

Ціна дуже хороша, вона зросла більше, як у 3 рази. І ще раз показала, скільки може коштувати нерухомість у місті.

В аукціоні брало участь 11 учасників. Заявки подало 12 учасників. Один заявник не був визнаний учасником, оскільки він не сплатив гарантійний внесок у розмірі 10% від стартової ціни продажу, що складало трохи більше 500 тисяч.

Місто не ставило ніяких застережень стосовно подальшого використання об’єкту, звісно, згідно до чинного законодавства.

Станом на сьогодні, немає жодних, з юридичної точки зору, застережень щодо проведення аукціону. Як ви знаєте, була ухвала про призупинення аукціону. Минулої п’ятниці суд її скасував. І, відтак, управління комунальної власності у передбачений спосіб законодавством провело цей аукціон.

Управління комунальної власності готує позов до суду про стягнення коштів, які повинен сплатити попередній орендар», – розповідає начальник управління комунальної власності Львівської міської ради Інна Свистун.

Нагадаємо, площа приміщення на пл. Ринок, 28 – 314 кв. м. Це перший поверх і підвал.

Як пише Вголос, Богдан Дубневич зазначив, що буде використовувати це приміщення як ресторан галицької кухні.

«Я вирішив не придумувати нічого зайвого. Треба вихваляти своє, а не вигадувати всякі там італійські, іспанські і так далі кухні. Я вирішив зробити там заклад громадського харчування», – сказав Дубневич.

Також він додав, що був готовий викласти і більше за це приміщення.

«Ціна сьогоднішньої покупки абсолютно мене влаштовує. Я був готовий віддати більше», – додав бізнесмен.

Окрім того, начальник управління комунальної власності Львівської міської ради Інна Свистун зазначила, що ціною, за якою було куплене скандальне приміщення, місто цілком задоволене.

Зазначимо, Богдан Дубневич є депутатом Львівської облради від партії УДАР. Відомий у місті як заможна людина і власник декількох львівських ресторанів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.