дивись.info

Ситник підписав розпорядження про спеціальне маркування російських товарів

Ситник підписав розпорядження про спеціальне маркування російських товарів

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації свободівець Йосиф Ситник підписав розпорядження “Про підтримку реалізації товарів українського виробництва” (№318/0/5-14 від 24 липня 2014 р.). Документ, зокрема, передбачає, що всі торгівельні заклади на території Львівської області назалежно від форм власності, які реалізовують товари російського походження, мають забезпечити їхнє спеціальне маркування.

У розпорядженні йдеться, що голови районних державних адміністрацій та голови міст обласного значення мають провести роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств торгівлі всіх форм власності щодо першочергового забезпечення торговельних мереж продовольчими та непродовольчими товарами українських товаровиробників.

Торгівельні заклади мають проводити рекламні акції для підтримки реалізації товарів українського виробництва, в т.ч. вироблених на території Львівської області.

Окрім того, усі торгівельні заклади на території Львівської області назалежно від форм власності, які реалізовують товари російського походження, мають забезпечити їхнє спеціальне маркування позначкою “Товари з Російської Федерації” або окремо наносити зображення прапора Російської Федерації на цінники.

“Товаром російського походження вважати товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений, надрукований на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа чи юридична особа Російської Федерації, зареєстрована у Російській Федерації”, – йдеться в розпорядженні.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на першого заступника голови обласної державної адміністрації Йосифа Ситника.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО “Свобода”
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.