дивись.info

Злочинці намагаються посіяти жах війни по всій Україні, – УДАР

Злочинці намагаються посіяти жах війни по всій Україні, – УДАР

Заява Львівської обласної організації Політичної партії УДАР Віталія Кличка

Сьогодні вночі, 26 липня, у Львові був обстріляний будинок мера міста Андрія Садового з протитанкового гранатомета.

У зв’язку зцим Львівська обласна організації УДАРу заявляє:

Спроба замаху на міського голову Львова, міста, яке знаходиться за тисячу кілометрів від епіцентру бойових дій може означати лише одне: злочинці, що тероризують Схід, намагаються посіяти жах війни по всій Україні.

Вони добре ознайомлені з технологією тотального терору та залякування – про це свідчить  вся історія війни новітнього керівництва сусідньої держави з власним народом. Через підриви будинків, викрадення та вбивства власних громадян, тотальні зачистки цілих сіл та міст – такими нелюдськими способами диктатор Путін утримуєвладу в себе в країні.

На жаль, останніх півроку нелюди з колорадськими стрічками та російськими триколорами намагаються втягнути й мирний український народ в так званий «русскій мір» – залякуваннями, вбивствами та терором.

Сьогоднішня подія засвідчила – війна точиться по всій Україні, і ніхто не зможе залишитись осторонь. Цим нападом ворог хоче залякати львів’ян. Наше місто, наш край з самого початку росі йсько-української війни зайняло активну патріотичну позицію. Тож не дивно, що об’єктом залякування було обрано  будинок міського голови Львова.

Ми висловлюємо свою підтримку родині Андрія Садового, закликаємо правоохоронців якнайретельніше розслідувати цей злочин, що беззсумнівно, має кваліфікуватись як терористичний акт.

Цей випадок є тестом для усіх нас – для правоохоронців, для влади, і перш за все – для громади міста. Сьогодні як ніколи нам потрібна єдність. Ворогу не вдасться залякати львів’ян!

Львівська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.