дивись.info

Львівський апеляційний господарський суд розгляне справу про оренду СК «Сокіл»

Львівський апеляційний господарський суд розгляне справу про оренду СК «Сокіл»

Завтра, 29 липня, об 11.30 год. у Львівському апеляційному господарському суді, що на вул. Личаківській, 81, буде розглядатись справа про розірвання договору оренду між ТзОВ «ФК Львів» та управлінням комунальної власності ЛМР на нерухомі будівлі стадіону. Ця справа перебуває на розгляді судових інстанції з 24 травня 2013 року, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як розповіли в управлінні молоді, сім’ї та спорту ЛМР, отримавши низку звернень від Президента Федерації футболу України, ДЮСШ ТзОВ «ФК «Львів» та ГО «ДЮШ ФК «Львів» про складну ситуацію, яка склалася навколо дитячої школи, а саме: заборгованість із заробітної плати для тренерів та сторожів, відсутність фінансової підтримки для участі у чемпіонатах та повне припинення фінансування спортивної школи ще з червня 2012 зі сторони ТзОВ «ФК Львів», було утворено комісію з метою належного дослідження виконання умов договору оренди.

Комісією встановлено, що орендарем – ТзОВ «ФК «Львів» – не виконуються істотні умови договору, демонтовано нежитлові приміщення, об’єкт оренди не утримується в належному технічному та санітарному стані, не проводився поточний та капітальні ремонти та не здійснювалися необхідні заходи для збереження об’єкту оренди в належному стані. Відповідно до цього, управління комунальної власності Львівської міської ради звернулося з позовною заявою до суду з метою розірвання договору оренди нерухомого майна з ТзОВ «ФК «Львів». Рішенням господарського суду Львівської області розірвано договір оренди та постановою Львівського апеляційного господарського суду рішення суду першої інстанції залишено без змін. Однак, постановою Вищого господарського суду України скасовано рішення судів першої та другої інстанцій, а справу направлено на новий розгляду до господарського суду Львівської області.

«Сьогодні у місті працюють 11 ДЮСШ комунальної форми власності, які культивують понад 50 видів спорту, в них займається близько 6 тис. дітей. За весь час незалежності України у Львові не було збудовано чи реконструйовано жодного багатофункціонального комунального спортивного комплексу. На сьогодні існує гостра потреба створення такого комплексу для розвитку спортивних шкіл. Тому в подальшому СК «Сокіл» буде збережено у комунальній власності Львова, а на його базі, після проведення необхідних ремонтних робіт, зможуть тренуватися міські ДЮСШ та інші школи, які культивують різноманітні види спорту», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.