дивись.info

У супермаркеті «ВАМ» вибухового пристрою не виявлено

У супермаркеті «ВАМ» вибухового пристрою не виявлено

Сьогодні, 28 липня, о 16.15 год. невідома особа на телефон оперативної служби «102» Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області повідомила про замінування у м. Львові супермаркету «ВАМ» (пр. Червоної Калини, 62). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова, згідно з «Планом дій …», в кількості 11 од. техніки 42 чол.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із супермаркету виведено на безпечну відстань 650 осіб, з них 150 осіб персоналу. Спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом провели обстеження приміщень супермаркету та прилеглої території.

Вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершено о 17.20 год. Зараз проводяться заходи зі встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.