дивись.info

Офіційна спільна заява телеканалу ZIK і Остапа Дроздова

“Останнім часом набули поширення випадки, коли матеріали нашого телеканалу та його автора Остапа Дроздова почали використовувати російські ЗМІ з метою пропаганди бойкоту процесу мобілізації в українську армію. Зокрема, на телеканалі «Россия 24». Російські медіа цитують у ефірі навіть фрагменти із сторінок у соціальних мережах Остапа Дроздова на тему мобілізації в ЗСУ.

Відповідально заявляємо, що ані телеканал ZIK, ані його автор Остап Дроздов ніколи не закликали до того, щоб ігнорувати призов до армії у важкий для країни час. Теми, порушені у наших матеріалах, які викликали у суспільстві широкий резонанс, стосуються не бойкоту мобілізації як такої, а навпаки – проведення якісної мобілізаційної кампанії із залученням кадрових силовиків, професійно підготованих кадрів та добровольців.

Рупори російської пропаганди, котрі висмикують із контексту окремі фрази і подають їх як небажання українців захищати власну Батьківщину, на нашу думку, вдаються до зухвалої маніпуляції та підміни понять.

«Я упевнений, що всі люди, які можуть боронити Україну, робитимуть це з величезною відданістю, тому російські пропагандисти ніколи не дочекаються, коли українці складуть зброю, – каже телеведучий ZIKу Остап Дроздов. – Моя журналістська увага до проблем із мобілізацією продиктована величезною кількістю звернень глядачів, які просять порушити тему несправедливої, на їх думку, мобілізації. Як журналіст, я не міг оминути увагою ті настрої у суспільстві, які вимагають від української влади мобілізовувати не усіх підряд, а передусім підготованих силовиків та добровольців. Тому я вважаю, що ворожі ЗМІ цинічно висмикують окремі думки із загального контексту дискусії».

Враховуючи факт наявності інформаційної війни проти України, телеканал ZIKта його автор Остап Дроздов звертаються до усіх учасників дискусії про проблеми мобілізації в Україні більш зважено обдумувати власні заяви, аби мимоволі не стати жертвою пересмикувань рупорів Кремля.

Підкреслюємо, що телеканал ZIK є співініціатором створення одного із Центрів забезпечення української армії. Саме у ці дні представники телеканалу перебувають у зоні АТО, де передають харчі та засоби захисту, придбані коштом благодійників.”

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.