дивись.info

Садового просять відновити практику спільного патрулювання міліцією та мешканцями

Садового просять відновити практику спільного патрулювання міліцією та мешканцями

На ім’я міського голови Львова Андрія Садового надійшло звернення від ради самоорганізації мешканців Сихова, з проханням відновити практику спільного патрулювання працівниками правоохоронних органів та громадянами міста. Окрім цього, вони звертаються до львів’ян з проханням не бути байдужими та зголошуватись до участі у ньому, повідомила прес-служба ЛМР.

«Вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва, обстріл будинку міського голови Львова Андрія Садового, численні повідомлення про замінування об’єктів міської інфраструктури – усе це можна розцінювати як елементи дестабілізації та наступний етап російської агресії щодо України, основною метою якої є розширення географії терору та дестабілізація ситуації в якомога більшій кількості регіонів нашої держави.

На цьому тлі нашим основним завданням є збереження спокою, витримки та підвищення пильності. Львів’яни вже неодноразово демонстрували свою свідомість, високу громадянську відповідальність та ефективність дій у збереженні спокою та миру у нашому місті. Так було, зокрема, під час Революції Гідності, коли у лютому містяни вийшли на патрулювання міста та забезпечили спокій та правопорядок у Львові», – йдеться у зверненні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.