дивись.info

У Львівській ОДА провели нараду щодо будівництва «Набережного кварталу» у Львові

У Львівській ОДА провели нараду щодо будівництва «Набережного кварталу» у Львові

Нараду щодо проблемних питань, пов’язаних із будівництвом кварталу багатоповерхової житлової забудови на вул. Пулюя у Львові провів заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук.

«Є звернення мешканців, депутатів і є звинувачення різного характеру. Об’єкт великий, але й великі ризики. Зараз головне завдання – захистити пайовиків, які внесли свої кошти. Необхідно вжити усіх заходів, аби уникнути збурення людей», – сказав заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Участь у нараді взяли, зокрема, керівники управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської ОДА,  інспекції Держархбудконтролю  у Львівській області, представники забудовника «Набережного кварталу». Насамперед від забудовника до профільних структурних підрозділів ОДА у 10-ти денний термін має надійти відповідь щодо документації та дотримання усіх норм.

На вул.Пулюя планується навчально-виробничий комплекс та квартал багатоповерхової житлової забудови з нежитловими приміщеннями на рівні першого поверху і підземних паркінгом.

Фінансування робіт здійснюється шляхом пайової участі фізичних осіб. На сьогодні пайовиками стали вже 120 осіб, заплативши по 30% від вартості майбутньої квартири.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.