дивись.info

НАТО обговорить план дій щодо адекватної реакції у разі агресії Росії, – Расмуссен

НАТО обговорить план дій щодо адекватної реакції у разі агресії Росії, – Расмуссен

Країни-члени НАТО обговорять план дій на випадок агресивної поведінки Росії, щоб забезпечити ефективний захист всіх членів Альянсу.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен сьогодні під час брифінгу в Києві, передає Еспресо.TV.

“Я можу вас запевнити, що НАТО має всі сили і засоби, щоб забезпечити надійний захист всіх членів Альянсу. Але незаконна поведінка Росії створила нові проблеми і ми мажемо пристосуватися до цього. Ми довгі роки розробляли конструктивну співпрацю з Росією, хотіли розвивати стратегічне партнерство з Росією, але Росія тепер не вважає НАТО партнером”, – зазначив він.

“Якщо ви почитаєте документи військові з Росії, політичних чиновників з Кремля,- вони розглядають НАТО як супротивника, тому ми маємо адаптуватися до цього, я на цьому наголошую. Тому в Уельсі обговорюватиметься план дій, аби бути готовими реагувати швидко, якщо це буде необхідно, щоб забезпечити ефективний захист всіх членів Альянсу”, – підкреслив Расмуссен.

Нагадаємо, раніше сьогодні під час зустрічі зі спікером Верховної Ради Олександром Турчиновим генсек НАТОзаявив, що  Північноатлантичний альянс припиняє співпрацю з Російською Федерацією.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.