дивись.info

Садовий хоче віддати Львів під реформи

Садовий хоче віддати Львів під реформи

Сьогодні Львів відвідує екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі. Разом із міським головою Львова Андрієм Садовим він взяв участь у прес-конференції, що відбулась біля Гарнізонного храму св. ап. Петра та Павла, де незадовго до цього було проведено Богослужіння, присвячене 6 річниці початку війни між Росією та Грузією.

Сьогодні біля входу у Храм святих апостолів Петра і Павла відбулася прес-конференція за участю екс-президента Грузії Михаїла Саакашвілі та мера Львова Андрія Садового.

«У вересні минулого року делегація Львова була в Грузії. Ми підписали угоду між Львовом та Тбілісі. Там нас на дуже високому рівні приймав президент Саакашвілі. Відтак, ми мали честь запросити пана Президента до Львова. І сьогодні у нас особливий день, тому що, власне, 6 років назад російські війська напали на Грузію. Сьогодні ми мали спільну молитву. Також, як ви знаєте, завдяки Президенту Саакашвілі, велика команда грузинських спеціалістів працює в наших міністерствах, тож зараз ми готові надати Львів як пілотне місто для того, щоб реформи йшли якомога швидше, і щоб місцеве самоврядування отримало новий імпульс», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, також сьогодні, в рамках візиту у Львів, о 15.30 год. Михаїл Саакашвілі прочитає відкриту лекцію для студентів та громадських активістів. Лекція на тему «Реформи. Досвід Грузії» відбудеться у великій сесійній залі Львівської міської ради (каб. 202). Вхід – лише для зареєстрованих учасників. Представники преси зможуть відвідати відкриту лекцію, представивши редакційне посвідчення.

Також о 16.45 год. в УКУ на вул Козельницькій, 2а у трапезній відбудеться засідання експертного клубу «Самопоміч» за участю Михаїла Саакашвілі. Вхід на засідання – лише за запрошеннями. Представники преси зможуть відвідати засідання, представивши редакційне посвідчення. Зустріч організовує «Експертний клуб «Самопоміч» у співпраці із Львівською бізнес-школою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.