дивись.info

У Львові планують уніфікувати зовнішній вигляд громадського транспорту

У Львові планують уніфікувати зовнішній вигляд громадського транспорту

Найближчим часом у Львові оголосять конкурс серед усіх охочих на єдине брендування для громадського транспорту. Його мета – впорядкувати зовнішній вигляд та кількість реклами. Спочатку візьмуться за тролейбуси та трамваї, згодом і за маршрутки

В міськраді закінчилися громадські слухання щодо брендування громадського транспорту у Львові. Початково на ньому пропонували схему “жовтий верх – малиновий низ” та обмеження площі реклами, що викликало особливо багато заперечень в рекламістів. Так що пропозиція провести конкурс на уніфіковану схему розфарбування наших трамваїв, тролейбусів та автобусів дуже розрядила ситуацію і не викликала суттєвих заперечень”, – написав у своєму блозі громадський активіст, архітектор Олександр Шутюк.

Відтак, конкурс складатиметься із двох частин: кольорового оформлення транспорту та визначення місця і кількості реклами.

“За тиждень-два ми оголосимо конкурс на найкраще оформлення міського транспорту. Наразі розробляємо тільки положення, продумуємо умови та склад жюрі. Через місяць плануємо обрати переможця”, – розповіла  tvoemisto.tv начальник відділу міжвідомчих проектів Львівської міськради Олена Хестанова.

Чиновниця зазначила, що в першу чергу місто розраховує на допомогу рекламних та дизайнерських агенцій і художників. Однак конкурс відкритий для усіх охочих.

– See more at: http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_planuyut_unifikuvaty_zovnishniy_vyglyad_gromadskogo_transportu_65437.html#sthash.UOxqrrGu.dpuf

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.