дивись.info

Голови фракцій Львівської облради вимагають термінового скликання президії облради

Голови фракцій Львівської облради вимагають термінового скликання президії облради

Голови депутатських фракцій УДАРу та Батьківщини, Оксана Юринець та Ганна Костюк звернулись до голови Львівської обласної ради з вимогою невідкладно провести засідання президії Львівської обласної ради,  за участю т.в.о. голови облдержадміністрації п. Ю. Турянського.

Мета засідання – обговорення соціально – економічного стану у Львівській області, виконання загальнообласних програм (відповідно до проведених слухань) та виконання обласного бюджету за перше півріччя 2014 року.

У зверненні вказано, що згідно затвердженого регламенту Львівської обласної ради створено Президію, яка діє  на основі Положення.  Відповідно до вищезгаданого Положення п.2.Президія ради утворюється для попередньої підготовки узгоджених пропозицій і рекомендацій з питань, які передбачається внести на розгляд ради та оперативних консультацій керівництва обласної ради з депутатським корпусом. п.5. Голова обласної ради організовує роботу президії ради. п.6. Засідання президії ради скликає голова ради в міру потреби, але не рідше ніж 1 раз на місяць. п.10) розглядає питання політичної та соціально-економічної ситуації в області, напрацьовує пропозиції і рекомендації раді та голові ради.

«У разі ігнорування звернення чи небажання виконувати обов’язки покладені на Вас (п.6. Засідання президії ради скликає голова ради в міру потреби, але не рідше ніж 1 раз на місяць.),  нами самостійно буде ініційовано та проведено засідання голів фракцій, голів постійних комісій, голів депутатських фракцій і груп», – йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.