дивись.info

Хома склав з себе повноваження

Хома склав з себе повноваження

Голова Координаційної Ради Майдану Андрій Хома заявив про складення з себе повноважень Голови громадської організації “Всеукраїнська Координаційна Рада Майдану”.

Про це він написав в блозі на iPress.ua.

Андрій Хома також повідомив, що виходить зі складу засновників “Всеукраїнської Координаційної Ради Майдану” разом із своїми однодумцями.

Він нагадав, що Координаційна Рада Майдану, як організаційна платформа, була створена представниками різних громадських ініціатив та організацій, 22 лютого 2014 року “з метою забезпечення ефективної діяльності громадянського протестного руху на Майдані” після того, як від нього самоусунулись окремі партійні структури.

Андрій Хома також пояснив, що “з метою забезпечення виконання господарських завдань Координаційної Ради Майдану, 25 березня 2014 року була створена юридична особа ГО “ВКРМ”.

Окремими Засновниками ГО “ВКРМ”, більшість з яких є представниками Центральної Ради Сотень Майдану,  викрадено статутні документи, протоколи та печатка юридичної особи ГО “ВКРМ“, – написав Хома.

За його словами, “група осіб за попередньою змовою вирішили скористатись ГО “ВКРМ” та виступати від імені “Майдану”, для досягнення своїх особистих цілей”, наголосивши на ймовірності підробки протоколів ГО “ВКРМ” та документації.

“Доки міліція встановлюватиме та розслідувати цей факт, я своєю Заявою, засвідчую нелегітимність цієї юридичної особи ГО “ВКРМ”, – зазначив Андрій Хома.

“Наша команда продовжує працювати у новоствореній громадській структурі – Координаційній Раді. Ми свідомо відмовились від “експлуатації” слова “Майдан”, щоб своїми діями та вчинками довести, що маємо право себе називати майданівцями. Мені не по дорозі із тими, у кого власний інтерес вищий від суспільного”, – зазначив Андрій Хома.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.