дивись.info

Дільничні інспектори виявлятимуть військовозобов’язаних, які ухиляються від військового обліку

Дільничні інспектори виявлятимуть військовозобов’язаних, які ухиляються від військового обліку

ГУ МВС України у Львівській області зобов’язало начальників своїх територіальних міськрайорганів закріпити працівників служби ДІМ для проведення спільних з органами місцевого самоврядування та комісарами територіальних військових комісаріатів заходів щодо вручення повісток особам, які, згідно із законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», підпадають призову на військову службу.

 

Про це повідомив голову Львівської обласної ради Петра Колодія начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області Дмитро Загарія у відповідь на його звернення щодо забезпечення постановки на військовий облік жителів східних областей, які прибули на Львівщину для тимчасового проживання.

Дмитро Загарія також поінформував Петра Колодія про те, що особовий склад отримав вказівку негайно повідомляти відповідні комісаріати у разі виявлення громадян, які не перебувають, проте повинні перебувати на військовому обліку, а також осіб, які отримали громадянство України і повинні бути взяті на військовий облік.

Окрім того, начальник ГУ МВК України у листі на адресу Петра Колодія зазначає: „При виявленні фактів ухилення військовозобов’язаного від військового обліку після попередження, зробленого відповідним військовим комісаріатом, відомості негайно вносити до Єдиного реєстру досудових розслідувань та, у відповідності до ч. 5 ст. 38 Закону „Про військовий обов’язок і військову службу”, в семиденний строк повідомляти районні (міські) військові комісаріати про призовників, яким повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Робота в цьому напрямку перебуває на контролі керівництва ГУ МВС”.

Нагадаємо, що голова Львівської обласної ради  Петро Колодій звернувся до начальника головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області Дмитра Загарії та  тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Олександра Тіщенка з проханням усіма законними методами забезпечити прибуття до районних військових комісаріатів області для постановки на військовий облік жителів східних областей, які тимчасово проживають на території Львівської області і є військовозобов’язаними.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.