дивись.info

Чиновники не наситилися тригривневим здирництвом у маршрутках, – “Правий сектор”

Чиновники не наситилися тригривневим здирництвом у маршрутках, – “Правий сектор”

Звернення Правого сектора Львівщини

Львів’ян знову хочуть ошукати. Після незаконного запровадження тригривневої ціни за проїзд у Львівських маршрутках, чиновники ще більше розпоясалися – замовили собі «липовий» аудит у «липових» експертів, аби мати оправдання для зростання вартості й надалі. «Правий сектор» Львівщини неодноразово наголошував на фальшивості та підтасовці даних та цифр, якими нині прикриваються місцеві чиновники-здирники.

Ми солідарні з усіма свідомими громадянами, які мають намір прийти з протестом 27 серпня 2014 року о 16.00 у ЛМР на громадські слухання.

Власне на ньому нам спробують довести справжність перевірки тарифу на перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті для автобусів, які працюють в режимі «експрес» та «маршрутне таксі». Не виключено, що на цьому ж слуханні посадовці-махінатори хочуть «проштовхнути» нове підвищення ціни на проїзд у Львові.

«Правий сектор» Львівщини не допустить аби городян ошукали знову, тож збирається разом з іншими громадськими організаціями стати на захист інтересів простих городян.

Ми оголошуємо війну знахабнілим чиновникам та продажним експертам!

«Правий сектор» Львівщини

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.