дивись.info

Приміщення на вул. Шпитальна, 25 продано за 6 млн. 400 тис. грн.

Приміщення на вул. Шпитальна, 25 продано за 6 млн. 400 тис. грн.

Сьогодні, 22 серпня, місто продало за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону (далі – конкурс) об’єкт малої приватизації комунальної власності – приміщення на вул. Шпитальна, 25. У торгах «з голосу» взяло участь 9 учасників. Переможцем став учасник № 8, який купив приміщення за 6 млн. 400 тис. грн. Як і сподівались в управлінні комунальної власності, у результаті торгів ціна зросла і бюджет отримав значно більші надходження.

«Місто дуже раде проведенню цього аукціону. Оскільки це максимальні надходження до бюджету і прозора процедура продажу майна. Сподіваюся, що ми всі інші об’єкти будемо продавати в аналогічний спосіб. Ми вітаємо нашого переможця.

Цього року місто виставляє багато привабливих приміщень, тому до участі в аукціоні зголошується щоразу більше учасників. А це збільшує бюджет міста. Управління комунальної власності всіляко підтримує практику продажу приміщень на аукціоні. Бо це найбільш ефективний спосіб продажу майна, яке належить громаді. Оскільки це є можливість зростання ціни, залежно від ринкового попиту. А також цей процес виключає складову корупції, це прозорий продаж майна. Виходячи з цих міркувань, ми всіляко намагаємось збільшити кількість об’єктів, які будемо продавати шляхом аукціону. Ці кошти підуть до бюджету, а потім, згідно з бюджетними призначеннями, вони будуть витрачені на потреби громади міста.

Нагадаємо, стартова ціна продажу становила 1 467 120 грн. Площа приміщення на вул. Шпитальній, 25 – 171,3 кв. м. Це перший поверх.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.