дивись.info

Усі прихильники параду мають поїхати на фронт, – активісти

Усі прихильники параду мають поїхати на фронт, – активісти

Несанкціонований перетин українського кордону російською технікою – є черговим викликом українській державі. На жаль зрадницьке і продажне вище військове керівництво нашої країни більше переживає за якість проведення військового параду, аніж за територіальну цілісність країни і безпеку її  громадян.

Українські військові неодноразово робили заяви про те, що з території Російської імперії на територію України заїжджає військова  техніка і постійно просили дозволу на її знищення. Але, на кожне своє прохання її знищити представники  Міністерства оборони України давали відмову.  Разом з тим придумали провести військовий парад, щоб «освоїти» державні кошти, яких постійно бракує на закупівлю харчів, ліків, одностроїв для наших військовослужбовців.

Очевидно, що намагаються зробити шоу в стилі «батька народів»  товаріща Сталіна, який в 1941 провів  військовий парад під час того, як сотнями тисяч гинули прості люди, воюючи з нацистами.

Вважаємо, що після  Революції Гідності ми не повинні допустити, щоби  благополуччя чи намагання заробити гроші на війні відбувалося за рахунок людських життів, наших з вами братів.

Кожна людина, яка сьогодні публічно підтримує проведення військового параду  має поїхати на передову на фронт, і там довести собі і іншим доцільність невмотивованої показухи у вигляді військового параду.

Ініціативна група Громадського обєднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.