дивись.info

Студенти Луганського та Донецького університетів продовжать навчання у Львові

Студенти Луганського та Донецького університетів продовжать навчання у Львові

Вихованці першого та другого курсів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та Донецького юридичного інституту продовжать навчання на денній формі у Львівському державному університеті внутрішніх справ, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі університету.

Таке рішення прийняли курсанти та їхні батьки у зв’язку із доволі напруженою та складною ситуацією, яка сьогодні склалась у Луганській та Донецькій областях України. Варто зазначити, що серед них – представники західних областей України: Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької.

На зустрічі, яка відбулась у ЛьвДУВС, із батьками та курсантами особисто поспілкувався тимчасово виконуючий обов’язки ректора ЛьвДУВС полковник міліції Мар’ян Гурковський, який запевнив останніх, що керівництво навчального закладу зробить усе можливе, аби перебіг навчального процесу був якомога комфортним.

У ході розмови працівники університету відповіли на усі насущні запитання з приводу проживання та навчання новоприбулих та побажали їм швидкої адаптації.
Тож, наразі проходить етап оформлення усіх необхідних документів, і вже з 1 вересня молоді люди розпочнуть навчання у статусі курсанта Львівського державного університету внутрішніх справ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.