дивись.info

Геращенко закликав не звинувачувати всіх жителів Донбасу в ненависті до України

Геращенко закликав не звинувачувати всіх жителів Донбасу в ненависті до України

Кадрами з “параду” полонених і кадрами з розтоптаним українським прапором на центральній вулиці Донецька Путін продовжує успішно розколювати Україну

Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у “Фейсбуці”

За його словами, читаючи коментарі людей, він дедалі більше переконується, що мета Путіна майже досягнута.

“Путін, породжуючи ще більше ненависть у нас українців до Донбасу, немовби каже – “Раз у Вас така ненависть до Донбасу – то віддайте його мені!”

А з іншого боку Путін каже Донбасу – “Вас ненавидить вся Україна! Ви для них 3 сорт! Допомагайте мені відібрати Донбас у України!”, – пише Геращенко.

Він порівняв Путіна із Голумом із відомого фільму “Володар кілець”, який каже Україні: “Навіщо Вам такий Донбас, де топчуть Ваші національні символи і водять нібито українських полонених солдат по “парадах”? Віддайте Донбас мені. Це моя “прєлєсть”!”.

Геращенко наголосив, що він, як і всі патріоти України, вважає злочином наругу над українською національною символікою.

“І батьки тієї дівчинки, яких ми обов’язково знайдемо, як і інших негідників, які топталися на українському прапорі, будуть відповідати за це за Законом. Правда і справедливість у тому, що відповідальність має бути тільки персональною”, – зазначив радник Авакова.

“Ні в якому разі не можна звинувачувати всіх жителів Донбасу в ненависті до України. Кожен, хто скоїв злочин, повинен за це відповісти”, – підкреслив Геращенко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.