дивись.info

У Львові відбулася товариська зустріч збірних команд України та Польщі з фехтування на візках (фото)

У Львові відбулася товариська зустріч збірних команд України та Польщі з фехтування на візках (фото)

На центральній площі Львова в рамках святкування Дня Незалежності України відбулася зустріч збірних команд України та Польщі з фехтування на візках. У складах обох команд змагалися чемпіони та призери Паралімпійських Ігор, багаторазові чемпіони Європи та світу. Незважаючи на товариський статус поєдинку, боротьба була надзвичайно запеклою. Все вирішилося в останньому поєдинку капітанів команд – Паралімпійського чемпіона Гжегожа Плута з Варшави та срібного призера Паралімпійських ігор у Лондоні Антона Дацка з міста Буська. Українці мінімально перемогли – 40:38.

Про це Дивись. Інфо повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба

Захід відбувся за сприяння Генерального консульства РП у Львові, Львівського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради та волонтерів.

Учасників цих змагань, які прагнуть привернути увагу громадськості до розвитку спорту неповносправних осіб, вітали перший Радник Консула Марян Орліковські, директор Львівського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Мирослав Николаєв, директор Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Степан Середа, представник польської команди Стефан Маковські, який промовляв українською мовою та ін.

Збірну Україну на цих змаганнях представляли:

Антон Дацко, м. Буськ

Член збірної команди України з фехтування на візках, срібний призер Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні, багаторазовий Чемпіон світу та Європи, мультичемпіон етапів Кубка світу.

Андрій Демчук, м. Львів

Член збірної команди України з фехтування на візках, чемпіон і дворазовий призер Чемпіонатів світу, дворазовий чемпіон та багаторазовий призер чемпіонатів Європи, багаторазовий переможець і призер етапів Кубка світу.

Республіку Польща представляли:

Гжегош Плута, м. Варшава

Член збірної команди Польщі з фехтування на візках, чемпіон Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні, багаторазовий чемпіон і призер Чемпіонатів Європи та світу.

Стефан Маковські, м. Варшава

Член збірної команди Польщі з фехтування на візках, срібний призер Паралімпійських ігор 2004 року в Афінах.

Норберт Цалка — срібний призер чемпіонату Європи, багаторазовий призер етапів Кубків світу.

Gzegoz_PLUTA_Left_and_DACKO_Anton_paraolimpik_UKR_(KRAWS)_5285 paraolimpik_matsh_UKR-vs_POLSKA_in_Lviv_40-38_(KRAWS)_5460 paraolimpik_matsh_UKR-vs_POLSKA_in_Lviv_40-38_(KRAWS)_5597 paraolimpik_matsh_UKR-vs_POLSKA_in_Lviv_40-38_(KRAWS)_5667 PLUTA_Gzegoz_and_DACKO_Anton_paraolimpik_UKR_(KRAWS)_5816

Фото Євгеній КРАВС

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.