дивись.info

Підопічні терцентру побували на фестивалі поезії та прози «Голос Дзвона»

Підопічні терцентру побували на фестивалі поезії та прози «Голос Дзвона»

Вже стало доброю традицією щотижня організовувати цікаві, пізнавальні заходи для самотніх людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Минулої п’ятниці, 22 серпня, літні мешканці мали нагоду відвідати фестиваль поезії та прози «Голос Дзвона», повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Захід проводився в рамках проекту «Нехай лунає «Дзвін», який спрямований на відродження популярності та порятунок видання.

В часі проведення заходу дідусі та бабусі дізналися, що зараз літературно-мистецький журнал «Дзвін» потребує допомоги всіх небайдужих до мистецтва людей. За 75-річну історію друку «Дзвін», котрий завжди був душею Галичини, зумів стати стійкою платформою для багатьох відомих митців слова. На його сторінках уперше були опубліковані твори золотого фонду української літератури – Михайла Стельмаха, Григорія Тютюнника, Павла Загребельного.

«Наші підопічні проявляють велике бажання долучатись до культурних акцій, які ми організовуємо для них. А їхнє бажання до участі є нашим чи не основним мотиваційним моментом продовжувати й надалі працювати в напрямі культурного збагачення всіх категорій громадян, які цього бажають»,розповіла культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.