дивись.info

Порошенко з Путіним домовились про встановлення контролю на кордоні між країнами, – ЗМІ

Порошенко з Путіним домовились про встановлення контролю на кордоні між країнами, – ЗМІ

Президент України Петро Порошенко по закінченню зустрічі з лідером РФ Володимиром Путіним заявив, що сторони домовились про проведення консультацій між прикордонними відомствами двох країн.

Про це повідомляє УНН.

За словами глави держави, метою переговорів між відомством буде встановлення контролю на кордоні між Україною і Росією.

Також Порошенко повідомив, що було домовлено про вироблення мирного плану врегулювання ситуації на сході України. Для того, аби виробити передумови реалізації цього плану будуть проведені консультації між начальниками Генштабів двох країн.

«Можу сказати, що логіка мирного плану нарешті була підтримана всіма без винятку главами держав», – наголосив Порошенко.

Окрім цього, Президент України повідомив, що було досягнуто згоди щодо проведення 6 вересні переговорів за участю трьох сторін – ЄС, України і РФ. Головною темою переговорів стануть енергетичні питання, тому участь у них візьмуть профільні керівники відомств України і Росії, а з боку Євросоюзу – єврокомісар Оттінгера.

Порошенко додав, що Україна погодилась провести консультації на експертному рівні з питання економічних наслідків створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.