дивись.info

НАТО оприлюднило докази про перебування російських військ в Україні і про їхні дії проти України

НАТО оприлюднило докази про перебування російських військ в Україні і про їхні дії проти України

Головнокомандувач союзних сил НАТО в Європі, американський генерал Філіп Брідлав заявив у суботу, що на саміті Північноатлантичного союзу наступного тижня «поставить руба» питання про загрозу від Росії, яка вторглася до материкової частини України.

«Немає ніяких сумнівів, що російські війська й озброєння на цей момент беруть активну участь у подіях на Сході України. Оприлюднені в четвер несекретні знімки все з’ясували. Постійні заперечення цього простого факту російською владою глибоко непокоять і підсилюють рішучість НАТО вжити заходів, щоб протистояти такому різновидові гібридної війни у країнах НАТО», – написав він у своєму фейсбуці.

На саміті НАТО наступного тижня одним із головних питань буде необхідність значно посилити обороноздатність країн-членів у зв’язку з останніми діями Росії проти України. При цьому ні про яку військову допомогу самій Україні від Північноатлантичного союзу як організації вочевидь не йтиметься, хоча в НАТО не виключають можливості, що таку допомогу можуть надавати окремі країни-члени.

У четвер командування союзних сил НАТО, яке очолює Брідлав, оприлюднило супутникові знімки про перебування російських військ в Україні і про їхні дії проти України.

Підрозділи російської артилерії на вогневих позиціях біля Краснодона. Їх супроводжують машини постачання. Саме таким чином розташувалися б на місцевості добре вишколені професіонали, і це дає знати, що йдеться про російських військових, а не про непрофесійних бійців без спеціальних знань.

Російські військові частини пересуваються колоною, в якій є самохідні артилерійські установки, поблизу Краснодона Луганської області. Знімок зроблений 21 серпня.

​На третьому зображенні два знімки — лівий і правий — показують військову позицію з російського боку кордону, біля Ростова-на-Дону. Це приблизно за 50 кілометрів від українського пункту перетину кордону «Довжанський». Лівий знімок був зроблений 19 червня, і територія там практично порожня. Правий показує те саме місце через два місяці, 20 серпня. Чітко видно російські танки, іншу бронетехніку, вантажівки і намети.

​На знімку, зробленому 23 липня, видно, як виглядає, шість російських самохідних гаубиць 2С19 «Мста-С» калібру 152 міліметри на території Росії біля Куйбишева, за 6,5 кілометрів на південь від кордону з Україною і українського села Червоний Жовтень. Дула спрямовані на північ, прямо на територію України.

Еспресо.TV

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.