дивись.info

Депутати ініціюють перерозподіл коштів на потреби Збройних Сил України

Депутати ініціюють перерозподіл коштів на потреби Збройних Сил України

Понад 1 млн грн, передбачених цьогоріч в обласному бюджеті на Програму розвитку комунального лісового господарства Львівщини на 2012 – 2015 роки, депутати пропонуватимуть скерувати на потреби Збройних Сил України, повідомила прес-служба ЛОР.

         Таке рішення ухвалили депутати сьогодні, 1 вересня, на засіданні постійної комісії з питань розвитку села та агропромислового комплексу Львівської обласної ради, розглянувши звернення Обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Галсільліс”.

         За підсумками розгляду у профільній комісії підготовлений відповідний проект рішення сесії обласної ради, який винесуть на затвердження  найближчої сесії обласної ради.

         Згідно із проектом рішення, кошти із загального фонду обласного бюджету в розмірі 1,2 млн грн за рахунок зменшення видатків, передбачених ОСК ЛГП „Галсільліс” на фінансування Програми розвитку комунального лісового господарства Львівщини, пропонуватимуть перерахувати на придбання засобів захисту для військовослужбовців 24-ої механізованої бригади, а також продуктів харчування тощо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.