дивись.info

Програмісти зберуться, щоб створити програми для велосипедистів

Програмісти зберуться, щоб створити програми для велосипедистів

Компанія SoftServe разом із Львівською міською радою та Інститутом міста влаштовують Bicycle Hackathon. Цього разу це буде 2-денний hack-марафон присвячений розробці додатку для велосипедістів. Ключова мета заходу – створити прототипи сервісів, які допоможуть велосепедистам, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Хакатон буде проходити у 13-14 вересня у StartUpDepot, вул.Весняна 4.

Участь у хакатоні безкоштовна, проте попередня реєстрація є обов’язковою.

Реєстрація доступна за посиланням http://www.123contactform.com/form-1063286/Bicycle-Hackathon

Допомагати учасникам створити якісний продукт будуть ментори з Яндес.Україна, UkrYama, StartUpDepot, EasyWay, Neadevis,SoftServe, Львівської міської ради.

Після закінчення часу «розробки» судді визначать 3 найкращі та найцікавіші проекти, переможці отримають цінні призи та квитки на участь у найпотужніших конференціях.

«Ми вирішили ускладнити задачу учасникам, вказавши пріоритетні напрямки для створення сервісів. Це можуть бути Квестові додатки, різного роду агрегатори, туристичний додаток,  або ж навігатор з корисною інформацією та коментарями,  додаток, який підкаже як вибрати велосипед. Звичайно, ми будемо раді побачити цікаві ідеї, головне, щоб продукт дійсно допомагав людям», – зазначила Євгенія Береза, представник компанії SoftServe.

«На заході буде багато менторів, які ділитимуться своїм досвідом та будуть підказувати учасникам, як зробити максимально якісне та корисне рішення», – сказав Антон Шишкін, спеціаліст департаменту розвитку ЛМР.

«Дуже важливо, щоб команди зробили прототипи продуктів, які вирішують проблеми людей. Сьогодні хакатони – це можливість відточити свої технологічні навики. Нашим ж завданням бачу допомогти дати бізнес-складову, щоб робити не тільки технологічно круті продукти, а продукти, які в майбутньому стануть бізнесами. Тому ми з радістю підтримали цю ідею», – зазначив Максим Лисак, СЕО StartupDepot.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном (032) 254 60 67, 063 85 85 043, або пишіть на пошту [email protected].

Довідка

Хакатон (англ. hackathon, від hack та marathon — марафон) — захід, під час якого різні спеціалісти в області розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв’язанням якоїсь проблеми, або створенням нового додатку чи сервісу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.