дивись.info

ТРК «Львів» транслювала Всеукраїнський урок «Україна – єдина країна»

ТРК «Львів» транслювала Всеукраїнський урок «Україна – єдина країна»

1 вересня 2014 року ТРК «Львів» у прямому ефірі транслювала Всеукраїнський відкритий урок «Україна – єдина країна». Телевізійний сигнал зі Львова подавався на супутник, що давало можливість іншим телерадіокомпаніям в усіх куточках України здійснювати цю трансляцію.

У межах відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка в актовому залі Львівського національного університету імені Івана Франка, найстарішого вищого навчального закладу України, відбувся Всеукраїнський телевізійний Шевченківський відкритий урок «Україна – єдина країна». ТРК «Львів» здійснював зйомку та пряму трансляцію цієї лекції-бесіди.

Аудиторію заповнили львівські школярі з фізико-математичного ліцею, класичної гімназії, середньої школи імені Тараса Шевченка, ліцею імені Героїв Крут.

Своїм розумінням творчості Тараса Шевченка поділилися: В.В.Неборак – письменник, член літературного об’єднання БУ-БА-БУ, перекладач, літературознавець; Б.С.Тихолоз  – кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії і практики журналістики ЛНУ імені Івана Франка;  Р.Б.Чопик  – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури ЛНУ імені Івана Франка.

Доповідачі зуміли засвідчити аудиторії містичність та просторово-часову всеосяжність постаті Кобзаря, пророцтво його ідей та невмирущість засадничих постулатів видатного поета.

Саме Тарас Шевченко з його ідеями свободи нації, піднесення національної гідності та боротьби проти всіх проявів рабства став символом Майдану та боротьби проти окупації країни, що нині триває на Сході нашої держави.

Як інформує технічна служба ТРК «Львів», сигнал, окрім аналогового та цифрового, був поданий і на супутниковий приймач. Цю подію в прямому ефірі транслювали Київська регіональна ДТРК, Новгород-Сіверська ДТРК та державні телерадіокомпанії Одеської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Рівненської, Хмельницької та інших областей. Отже, телеглядачі  майже всієї України мали змогу переглянути урок та послухати Кобзареві твори.

У телефонній розмові заступник голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України Дмитро Кравчeнко розповів, що практика таких трансляцій через супутник, започаткована ТРК «Львів», буде тривати й надалі. Телеглядачі надіслали найпозитивніші відгуки.  Дмитро Кравченко подякував за роботу, яка була проведена на найвищому рівні і у стислі терміни.

Прес-служба ТРК «Львів»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.