дивись.info

Путін розповів, який саме план запропонував Порошенкові

Путін розповів, який саме план запропонував Порошенкові

Президент Росії Володимир Путін погодив з президентом України Петром Порошенко план дій з урегулювання ситуації в Україні.

Про це заявив сам російський президент в Монголії.

За його словами, цей план складається з семи пунктів.

“В цілях припинення кровопролиття і стабілізації обстановки на Південному Сході України вважаю, що протиборчі сторони повинні негайно узгодити і скоординовано здійснити наступні дії”, – зазначив Путін.

В якості першого заходу він назвав “припинення активних наступальних операцій збройних формувань ополченців Південого-Сходу України на донецькому і луганському напрямках”.

Наступні кроки виглядають так:

“Друге – відвести збройні підрозділи силових структур України на відстань, що виключає можливість обстрілу населених пунктів артилерією і всіма видами систем залпового вогню”.

“Третє – передбачити здійснення повноцінного та об’єктивногоміжнародного контролю за дотриманням умов припинення вогню і моніторингом обстановки”.

“Четверте – виключити застосування бойової авіації проти мирних громадян і населених пунктів у зоні конфлікту”.

“Далі – організувати обмін насильно утримуваних осіб за формулою “всіх на всіх” без будь-яких попередніх умов”.

“Шосте – відкрити гуманітарні коридори для пересування біженців і доставки гуманітарних вантажів в міста та інші населені пункти Донбасу – Донецьку та Луганську області”.

“І, нарешті, сьоме – забезпечити можливість направлення в постраждалі населені пункти Донбасу ремонтних бригад для відновлення зруйнованих об’єктів соціальної та життєзабезпечуючої інфраструктури”.

Українська правда

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.