дивись.info

На Форумі видавців познайомимося з баченням іноземцями нашого міста

На Форумі видавців познайомимося з баченням іноземцями нашого міста
Колишні співробітники СБУ, які зрадили присязі і пішли на службу до терористів «ДНР» та «ЛНР», сьогодні побоюються чисток.

У п’ятницю, 12 вересня, у Палаці Потоцьких (вул. Коперника, 15) відбудеться презентація книги «Львів, місто парадоксів». А у суботу, 13 вересня, урочисто відкриють виставку фотографій одного з авторів книги у художній галереї Гері Боумена (вул. Наливайка, 18). Виставка триватиме до 5 жовтня.

Дольф Кесслер в якості фотографа, Міхіль Дріберген, Кейс ван Райвен та Руд Мей як письменники та Герман Зондерланд як картограф – впродовж 2 років працювали над виходом книги «Львів, місто парадоксів».

«Голландський архітектор Роб ван Гамерен декілька років тому допомагав у розробці схеми велосипедного руху як одного із транспортних рішень для Львова. Потім він показав Львів своїм друзям-архітекторам, з якими регулярно подорожує світом ще із студентських часів. Вони закохалися у Львів, і двоє з них вирішили видати книжку. Бо про Львів написано багато путівників і видано чимало фотоальбомів, але все це з погляду самих львів’ян. Голландці, натомість, вирішили представити світові Львів так, як його бачать іноземці.

Книжка видана у формі гарного фотоальбому, який містить чотири розлогих есе про різні аспекти бачення Львова. Авторами есе є двоє архітекторів, а також журналіст, котрий пише про Львів ще з часу підготовки до чемпіонату ЄВРО-2012, і двоє філософів, котрі дуже мудро і послідовно вже четвертий рік здійснюють проект прийняття моральних рішень і протидії корупції. Свідчу про гарний рівень і цікавий зміст цих есе, оскільки трохи допомагав авторам», – розповідає Богдан Панкевич, Почесний консул Королівства Нідерландів у Львові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.