дивись.info

На Форумі видавців презентують двомовну антологію «Галичина. З Великої війни»

На Форумі видавців презентують двомовну антологію «Галичина. З Великої війни»
Колишні співробітники СБУ, які зрадили присязі і пішли на службу до терористів «ДНР» та «ЛНР», сьогодні побоюються чисток.

В рамках 21 Форуму видавців у Львові відбудеться презентація двомовної німецько-української антології про події війни в Галичині «Галичина. З Великої війни». Видання книги стало завершенням українсько-австрійського перекладацького проекту, ініційованого кафедрою міжкультурної комунікації та перекладу Львівського національного університету ім. І. Франка, за підтримки Австрійської служби академічних обмінів у Львові, та продовжує серію перекладних видань про Галичину.

 «Антологія знайомить з видатними австрійськими авторами, що народились в Галичині. До них у збірці долучили невідомих єврейських авторів, які писали німецькою мовою і були австрійськими громадянами. У збірці також можна зустріти як класиків, так і сучасників української літератури. До роботи над книгою долучились студенти й викладачі кафедри міжкультурної комунікації та перекладу ЛНУ імені Івана Франка, а також відомі українські письменники і перекладачі. Пропонована збірка вшановує всіх полеглих у тій війні та усіх, хто зазнав страждань і утисків, хто втратив близьких і друзів»,- розповіли автори

Презентація збірки відбудеться в рамках Форуму видавців 11 вересня о 16.00 год. у приміщені Дзеркальної зали ЛНУ ім. І. Франка. Придбати книжку можна в книгарні «Класикон» (вул. Вірменська, 32).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.