дивись.info

Нові санкції ЄС опублікують у вівторок, однак їх можуть не ввести в дію, – Єврокомісія

Нові санкції ЄС опублікують у вівторок, однак їх можуть не ввести в дію, – Єврокомісія

9 вересня розроблені санкції повинні бути опубліковані в офіційному журналі ЄС, але їх введення в дію залежатиме від дотримання перемир’я.

Про це повідомила під час брифінгу речниця Єврокомісії Піа Аренкільде Хансен.

“Цей пакет повинен тепер бути офіційно схвалений державами-членами шляхом письмової процедури протягом дня”, – сказала Хансен на брифінгу в Брюсселі в понеділок.

“Деталі цих заходів будуть оприлюднені під час публікації в “Офіційному журналі Європейського союзу”, що має відбутися найпіізніше – протягом завтрашнього дня. Принаймні, на даний момент це планується так”, – додала вона.

Водночас, речниця зауважила, що повноцінне введення санкцій в дію не є гарантованим. Передбачено процедуру, яка робить імплементацію санкцій залежною від розвитку ситуації в Україні.

“Чи будемо ми вводити в дію цей пакет санкцій, залежить від того, як буде імплементуватися перемир’я… Залежно від обставин нові санкції можуть бути зупинені”, – додала вона.

Нагадаємо, за повідомленням Єврокомісії, санкції проти Росії доповнять ті, які були ухвалені 31 липня, і стосуватимуться ринків капіталу, сфери оборони, товарів подвійного призначення і чутливих технологій.

Як повідомляють світові ЗМІ, санкції передбачатимуть обмежений доступ до європейського ринку капіталів для трьох великих державних нафтових компаній,  п’яти банків, контрольованих державою, а також трьох компаній, які беруть участь у виробленні військової продукції.

Українська правда

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.