дивись.info

На площі Ринок вже облаштовують Інформаційно-практичний центр безпеки (фото)

На площі Ринок вже облаштовують Інформаційно-практичний центр безпеки (фото)

На пл Ринок вже облаштовують Інформаційно-практичний центр безпеки міста. Як зазначав міський голова Львова Андрій Садовий, Центр планують відкрити в п’ятницю, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Інформаційно-практичний центр безпеки міста працюватиме щоденно, без вихідних, з 10.00 до 20.30 год. Окрім надання необхідної інформації, розповсюдження буклетів, флаєрів, у Центрі проводитимуть лекції, навчання, практичні заняття, майстер-класи.

Відтак, у Центрі будуть проводитись і практичні, і теоретичні заняття, спрямовані на вироблення навичок поведінки населення з метою запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій. Серед основних напрямків – надання першої медичної допомоги, основи самозахисту, основи військової справи, цивільна оборона.

Теоретичний і практичний курси екстреної медицини, надання першої медичної допомоги будуть здійснюватись разом із Центром медицини катастроф, Мальтійською службою та Червоним хрестом.

Практичний курс військової підготовки можна буде пройти на базі Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Планується, що у четвер та п’ятницю проводитимуться 4-годинні теоретичні курси, а в суботу – практичні заняття на полігоні.

Тренінги та інструктаж з основ самозахисту проводитимуть представники спортивних організацій, федерацій, шкіл.

Інформаційно-практичний центр безпеки міста знаходиться на пл. Ринок. Участь у будь-яких заходах – лише за попередньою реєстрацією. Зареєструватись на практичні та теоретичні заняття можна в Центрі на рецепції.

Графіки заходів, які проводитиме Інформаційно-практичний центр безпеки міста буде повідомлено додатково.

DSC_0821 DSC_0822 DSC_0823 DSC_0824 DSC_0825 DSC_0826

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.