дивись.info

Протягом літа Львівська залізниця перевезла 2 млн 172 тис пасажирів

Протягом літа Львівська залізниця перевезла 2 млн 172 тис пасажирів

Львівська залізниця протягом трьох літніх місяців у далекому сполученні перевезла 2 млн 172 тис пасажирів. Порівняно із червнем-серпнем 2013 року кількість пасажирів зменшилась на понад 196,7 тисяч або 8,3%, повідомила прес-служба Львівської залізниці.

За інформацією пасажирської служби магістралі, традиційно найбільша населеність протягом літнього періоду зафіксована у потягах, що курсують до морського узбережжя: середня населеність потягів до Одеси протягом трьох місяців становила 93%, до Херсону – 78%. Також популярним серед пасажирів став новопризначений цьогоріч потяг із Чернівців до невеликого курортного міста Генічеськ, що на Херсонщині, – середня населеність поїзда протягом літа склала 80%.

Також із введенням нового графіка руху пасажири Львівської залізниці могли подорожувати безпересадковими причіпними вагонами, які курсували зі Львова та Чернівців до болгарського курорту Варна, а також зі Львова в Будапешт. Відтак, вагоном Львів-Варна протягом літа скористалися 355 осіб, Львів-Будапешт – 369 пасажирів, із Чернівців до Варни подорожували 112 осіб.

Загалом же за 8 місяців цього року Львівська залізниця перевезла у далекому сполученні 4 млн 696 тис пасажирів. Минулоріч за цей період послугами сталевої магістралі скористались 5 млн 714,7 тис пасажирів. Зменшилась також кількість проїзних документів, реалізованих через мережу Інтернет: за 8 місяців 2014 року пасажири придбали 252 тис 954 квитки, протягом січня-серпня 2013 року – 284 тис 106 квитків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.