дивись.info

У Раді пропонують звільнити Гелетея та голову генштабу

У Раді пропонують звільнити Гелетея та голову генштабу

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про звільнення міністра оборони Валерія Гелетея і начальника генштабу Муженка.

Таку постанову зареєстрував депутат Віктор Балога.

“Зареєстрував у Верховній Раді проект постанови про звільнення від виконання обов’язків Міністра оборони Валерія Гелетея”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

“Так, після одруження мого старшого сина, наші родини “поєднують певні зв’язки”. Але, для мене на роботі родичів немає і ніколи не було. На роботі – ми або працюємо і справляємося з задачами, або ні”, – зазначив він.

Балога зазначив, що на Міністра оборони “є безліч нарікань, як з боку військових і колег по уряду, так і від громадськості”.

“Особисто я солідарний з людьми, і мене, як громадянина, така робота теж не влаштовує. Тому, вирішив взяти на себе відповідальність за внесення у ВР проекту постанови про звільнення Міністра оборони, хоча преса (скоріше з владних пагорбів) по сьогоднішній день його прихід в уряд приписує мені”, – зазначив Балога.

“Не менше нарікань є і на генерал-полковника Муженка. Тому, щоб бути справедливим до кінця, також зареєстрував проект постанови про звільнення начальника Генерального штабу Збройних Сил України. Вести у танкову атаку бійців – це, безумовно, вчинок. Але це – робота офіцерів. Задача начальника Генштабу – зробити усе, щоб ці офіцери не опинилися в котлах”, – додав він.

Українська правда

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.