дивись.info

Яценюк пропонує скоротити кількість податків з 22 до 9

Яценюк пропонує скоротити кількість податків з 22 до 9

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк пропонує скоротити кількість податків з 22 до 9.

Про це він сказав на позачерговому засіданні Кабінету міністрів.

“Наша обґрунтована і чітка вимога – є пакет реформ, які необхідно зробити в соціальній, податковій і бюджетній сфері. Ми працювали над цим пакетом три місяці”, – заявив Яценюк.

За його словами, пакет реформ вже готовий до прийняття.

“Перше – податки. Скорочуємо з 22 до 9. Друге – податок на прибуток. Приводимо його до європейського стандарту, коли він сплачується не так як хоче податковий інспектор, а так як виписано у бухгалтерському обліку”, – заявив Яценюк.

“Третє – єдиний соціальний внесок. Ми приймаємо рішення про зменшення з 41% на 15% сплати єдиного соціального внеску по заробітній платі, яка вище двох мінімалок. Четверте – малий і середній бізнес. Кожен хто до 20 млн гривень протягом року отримає доходи, звільняється повністю від всіх видів перевірок і вдвічі скорочується ставка єдиного податку”, – сказав прем’єр-міністр.

“П’яте – місцева децентралізація. Просять регіони грошей, ми даємо ресурс на областях”, – зазначив Яценюк.

За його словами, це є справжня  бюджетна децентралізація, яка дасть можливість територіям краще працювати і більше заробляти.

“Ми свою податкову, бюджетну і соціальну реформу вносимо до парламенту і вимагаємо розглянути і прийняти”, – сказав міністр.

Українська правда

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.