дивись.info

 «Галсільліс» передав 1,2 млн гривень на потреби української армії

 «Галсільліс» передав 1,2 млн гривень на потреби української армії

Депутати Львівської обласної ради підтримали ініціативу обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» передати кошти у розмірі 1,2 мільйона гривень, які були передбачені на купівлю лісогосподарської техніки, для потреб української армії, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі підприємства.

«31 липня на раді директорів прийняли рішення, що у важкий для країни час, коли за збереження української держави гинуть сотні українців, коли необхідно забезпечити відновлення економіки України та стабілізувати фінансову ситуацію в державі, ми не можемо стояти осторонь, – розповів генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Петро Пешко. – І тому ми передаємо ці кошти на забезпечення потреб військовослужбовців Збройних сил, Національної гвардії та батальйонів територіальної оборони».

Також нагадаємо, що на початку вересня на засіданні постійної депутатської комісії з питань розвитку села та АПК Львівської обласної ради за ініціативи голови комісії Петра Пешка було прийнято рішення передати 1 мільйон гривень з Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу області для української армії.

9 вересня 2014 року депутати обласної ради підтримали ініціативу внести зміни до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян на 2014-2017 роки та збільшила розмір фонду для потреб української армії за рахунок переданих коштів від ЛГП «Галсільліс» і комісії з питань розвитку села та АПК.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.