дивись.info

Завершився літній чемпіонат Львівщини з лижних перегонів (крос)

Завершився літній чемпіонат Львівщини з лижних перегонів (крос)

14 вересня ц.р. в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту та «Олімпійського уроку-2014» в околицях Львова  завершився літній чемпіонат області з лижних гонок (крос).

Про це Дивись. Інфо повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба

Змагання відбулися під егідою управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації. Головний суддя змагань – В.Ченікало (м.Львів).

У змаганнях взяли участь  5 команд: ДЮСШ «Юність» , ДЮСШ-6 , ДЮСШ «Надія» , КДЮСШ «Колос» , ДЮШОР «Янтар». Загалом змагалося 73 учасника.

Призери та переможці змагань:

Юнаки: 1997 – 1998 рр.н.

І    місце.     Запотічний Олег    –  ДЮСШ «Юність»

ІІ   місце.     Запотічний Назар  –  ДЮСШ «Юність»

ІІІ місце       Патласов Олег       – ДЮШОР «Янтар»

Юнаки: 1999 – 2000 рр.н.

І   місце      Копитко Василь     – ДЮШОР «Янтар»

ІІ  місце     Мойса Євген           – ДЮШОР «Янтар»

ІІІ місце     Демкович Дмитро  – ДЮШОР «Янтар»

Юнаки: 2001 – 2002 рр.н.

І    місце      Партика Сергій       – ДЮШОР «Янтар»

ІІ  місце       Бень Юрій               – ДЮСШ-6

ІІІ місце       Іванов Артур           – ДЮШОР «Янтар»

Юнаки: 2003 – 2004 рр.н.

І    місце     Кот Віталій               – КДЮСШ «Колос»

ІІ  місце      Моравський Денис  – ДЮСШ «Надія»

ІІІ місце      Росипський Антон  – ДЮСШ «Надія»

Юнаки : 2005 р.н. та молодші.

І    місце       Сіромський Ігор       –  ДЮСШ «Юність»

ІІ  місце       Любий Данило          –  ДЮСШ «Юність»

ІІІ місце       Вавринкевич Назар  – ДЮСШ-6

Дівчата : 1997 – 1998 рр.н.

І    місце        Вантух Юля              –  ДЮСШ «Юність»

ІІ  місце         Ніколаєнко Ганна      – КДЮСШ «Колос»

ІІІ місце        Гнатишин Марія       –  ДЮСШ «Юність»

Дівчата : 1999 – 2000 рр.н.

І    місце       Крив’’як Мар’яна      –  ДЮСШ «Юність»

ІІ  місце       Савків Анастасія        – ДЮСШ-6

ІІІ місце       Вороніна Анастасія   – ДЮСШ «Надія»

Дівчата : 2001 – 2002 рр.н.

І    місце      Городна Юля              – ДЮШОР «Янтар»

ІІ  місце      Опрун Дарія                – ДЮШОР «Янтар»

ІІІ місце     Лібич Наталя               –  ДЮСШ «Юність»

Дівчата : 2003 – 2004 рр.н.

І   місце      Пеля Уляна                 –  ДЮСШ «Юність»

ІІ  місце     Винничук Анастасія   – ДЮСШ «Надія»

ІІІ місце     Юнко Надія                 – ДЮШОР «Янтар»

Дівчата :2005 рр.н. та молодші.

І    місце     Сенечко Вероніка      –  ДЮСШ «Юність»

ІІ  місце     Ніколаєнко Катя         – КДЮСШ «Колос»

ІІІ місце     Фігура Оксана            – КДЮСШ «Колос»

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.