дивись.info

П’ять основних тез виступу Порошенка в Конгресі США (фото, відео)

П’ять основних тез виступу Порошенка в Конгресі США (фото, відео)

Сьогодні президент України звернувся з промовою до американського парламенту з проханням розширити допомогу Києву в протистоянні з Росією

У своєму звернення до вищого законодавчого органу США український президент підкреслив, що у збройному конфлікті з сусідом наша держава протистоїть варварству. Однак, на переконання глави держави, рано чи пізно, війна закінчиться і два народи простягнуть один одному руки, пише “Ділова столиця”.

Інші найцікавіші тези з промови Порошенка:

1. Про створення спеціального фонду допомоги Україні“Я прошу конгрес створити спеціальний фонд, щоб підтримати інвестиції американських компаній в Україні, допомогти нам реформувати нашу економіку та систему юстиції. Україні потрібні сучасні  технології, щоб бути більш інтегрованим в глобальну економіку. І понад усе нам потрібна допомога Америки”.

http://youtu.be/OBU4bL27uU8

2. Про співпрацю з НАТО“Закликаю США дати Україні особливий статус з безпеки, що відображав би найвищий рівень взаємодії з країною, яке не є членом НАТО”

3. Про санкції проти Росії“Прошу, щоб США були сильними та стояли на підтримку своїх принципів та подальших санкцій проти агресора. Економічні санкції є важливими з багатьох причин – вони допомогли розподілити між хорошим і поганим, захистити моральні основи і не зважати на прагматизм”.

4. Про міжнародну систему безпеки: “Агресія проти України стала одним з найгірших наслідків агресії в світі. Міжнародна спільнота постала перед страшною кризою безпеки. Зараз ми стаємо свідками нової спроби розподілу світу. Україна – в центрі цієї спроби. Результат сьогоднішньої війни визначить, чи будемо ми змушені прийняти страшну і темну Європу як частину нового світу”.

5. Про співпрацю з сепаратистами: “Я готовий запропонувати сепаратистам більше прав, ніж будь-яка частина України мала до цього. Я готовий обговорювати (з сепаратистами – ред.) все, окрім територіальної цілісності, свободи та незалежності України, її суверенітету. І якщо ця війна дійсно стосується лише прав, а не геополітичних амбіцій, рішення буде знайдено”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.