дивись.info

У Львові перекрили проспект Чорновола (відео)

У Львові перекрили проспект Чорновола (відео)

У четвер на пішохідному переході біля вул. Чорновола, 4 відбулася акція для привернення уваги до проблем розмітки на вулицях і безпеки мешканців. Наприклад, за останні декілька днів не одна людина постраждала в ДТП, як на вулиці Пасічній, так і сьогодні зранку, коли маршрут 3-а наїхав на двох дівчат.

Сьогодні ж активісти протягом декількох хвилин безперервно пересувались від одного краю вулиці до іншого. Водії були цим обурені, деякі навіть все одно ледь не проїжджали через натовп. Однак саме цей крок наблизив нас до вирішення питання ОДР на вул. Куліша, де по закінченню невеличкого протесту вже з’явилися необхідні знаки.

Все ж таки ця акція дала свої результати: були вирішені питання з Галицькою райадміністрацією і домовлено про плідну співпрацю надалі, незважаючи на непорозуміння в минулому. До речі, саме Галицька РДА першою у Львові ініціювали підвищений тротуар при реконструюванні вул. Січових Стрільців, що є загальноєвропейською практикою. ГО «За якісний транспорт», в свою чергу, прагне поширювати такий вид доріг і на інші вулиці між квартального сполучення.

Дякуємо всім, хто прийшов!  Просимо всіх бути уважнішими, а водіїв їздити обережно особливо на «зебрах»!

Прес-служба ГО «За якісний транспорт»

Відео телеканалу ЗІК

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.