дивись.info

На вул Дж.Вашингтона – Зеленій влаштували кільце: змінено рух транспорту

На вул Дж.Вашингтона – Зеленій влаштували кільце: змінено рух транспорту

На вул Дж. Вашингтона – Зеленій влаштували кільце. Відтак, змінено рух транспорту. Як повідомили у Личаківській районній адміністрації, вже сьогодні зранку організовано рух по колу, повідомила прес-служба ЛМР.

«Вночі працівники «Львівелектротранс» переключили контактні мережі. Вже сьогодні тролейбуси та машини їздять по кільцю. Також виставлено усі необхідні інформаційні та дорожні знаки. Деякі роботи ще триватимуть і наступного тижня. Також домовлено, що протягом 3 днів на місці будуть працівники ДАІ. З понеділка будемо наносити розмітку та пішохідні переходи. Всі роботи виконуються за кошти двох районних адміністрацій – Сихівської та Личаківської. Також ЛКП «Львівелектротранс» за свої кошти влаштовувало контактну мережу», – розповів Іван Лозинський, голова Личаківської районної адміністрації.

«Кільце вже закінчуємо облаштовували, виставлені необхідні знаки. Ще сьогодні викладаємо камінь, з понеділка будуть проведені роботи з озеленення кільця. Думаю, до кінця наступного тижня усі роботи будуть завершені», – розповіла Ірина Маруняк, голова Сихівської районної адміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.