дивись.info

Третя російська непрохана “гуманітарка” приїхала замість Луганська в Донецьк

Третя російська непрохана “гуманітарка” приїхала замість Луганська в Донецьк

Колона приблизно з 200 машин з російською “гуманітарною допомогою” прибула до Донецька.

Загальна вага вантажу – близько двох тисяч тонн.

За інформацією агенції, у машинах з РФ привезли “продукти харчування, генератори, медикаменти, теплі речі, питну бутильовану воду” для жителів південного сходу.

ЗМІ зазначає, що “перед відправленням колони для догляду гуманітарного вантажу неодноразово запрошувались представники української митниці та Червоного Хреста. Але вони відмовилися без пояснення причин”.

Зазначимо,  раніше Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) заявив, що не бачить сенсу брати участь у підготовці третього російського гуманітарного конвою для жителів південного сходу України.

“Під час переговорів щодо першого та другого конвоїв ми підкреслювали, що Україна та Росія повинні дійти згоди з усіх технічних питань проходження автоколони, включаючи роль МКЧХ як гуманітарної організації”, – зазначили в МКЧХ,  зазначивши, що “остаточних угод досягнуто не було, і обидва конвої вирушили без супроводу МКЧХ”.

Як відомо, раніше російська сторона заявляла, що третій “гуманітарний конвой”, який Росія має намір відправити в Луганськ, складе 170 автомобілів.

Повідомлялося, що журналісти на місці базування конвою з гуманітарною допомогою для південного сходу України у місті Кам’янськ-Шахтинський Ростовської області перевірили вміст вантажних платформ білих КАМАЗів.

В ніч на 13 вересня російська сторона здійснила незаконне переміщення так званого другого гуманітарного вантажу. За даними РНБО, українські прикордонники та митники не були допущені до перевірки та оформлення вантажу і транспортних засобів.

Представники Червоного Хреста вантаж не супроводжували, його вміст невідомий.

Українська правда

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.