дивись.info

У Львові покажуть фільм “Лоботомія”

У Львові покажуть фільм “Лоботомія”

24 вересня продовжується показ документально- історичних фільмів про визначні події історії України та стрічок, що формують історичну пам’ять українців із циклу «Історія в кадрі» в рамках реалізації спільного проекту Громадського руху «Зарваницька ініціатива», Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”, ГО “Пліч-о-пліч”, ГО “Громадська варта” та Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Покази відбуваються щосереди із 15-00 до 16-00 у приміщенні ЛОУНБ (читальний зал) за адресою: м. Львів, просп. Шевченка, 13

24 вересня 2014 року демонструється фільм “Лоботомія / Лоботомия / Lobotomy” (2010)

Жанр: розслідування, документальний

Країна: Білорусь

Телеканал / кіностудія: Інститут вільного професійного відео, Кінокомпанія “Брамафільм”, Телеканал “Белсат”, Балтик фільм продакшн.

Режисер: Юрій Хащеватський

Сюжет:

Стрічка розповідає про події в Росії і Грузії під час збройного конфлікту в Південній Осетії в серпні 2008 року.

Фільм відомого білоруського кінодокументаліста Юрія Хащеватського «Лоботомія» – спроба розповісти про те, як працює пропагандистська машина в Росії.

“Лоботомія – видалення лобових часток мозку, відповідальних за саме-усвідомлення і за прийняття рішень.”

Як зазначив Хащеватський перед початком перегляду, ідея фільму виникла у нього під час зустрічі із друзями в Вільнюсі. “Ми тоді обговорювали цей конфлікт, і я помітив, що мені цікаво було б дізнатися, що відбувається в цей час у Росії. Однак друзі запропонували мені полетіти в Грузію, і я це зробив”, – сказав режисер.

За його словами, цей фільм “не зовсім про війну”. “Він також про те, що відбувалося в Росії на тлі цієї війни. Проводяться паралелі з подіями в Тбілісі в 1989 році, в Білорусі в 1988-му і в Москві в 1991-му”, – зазначив Хащеватський.

Адміністрація запрошує усіх бажаючих

Контакт: “Зарваницька ініціатива”, Юрко Антоняк 0503706632, [email protected]

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.