дивись.info

Компанія VISCO вступила до Львівського Кластеру ІТБП

Компанія VISCO вступила до Львівського Кластеру ІТБП

Львівський кластер інформаційних технологій об’єднує все більше компаній. До спільноти приєдналася компанія VISCO, повідомила прес-служба ЛМР.

VISCO – це норвезько-українська компанія, основними напрямками діяльності якої є такі прогресивні галузі як 3D візуалізація та 3D аутсорсинг.

Команда VISCO налічує понад 50 працівників – висококваліфікованих експертів галузі, які спрямовані на розвиток та результат. Працюючи злагодженою командою, спеціалісти VISCO реалізують цікаві та видовищні проекти.

Офіс компанії у Львові функціонує з 2013 року, а українська команда VISCO почала формуватися ще у 2004 році.

«Це дуже втішно, що все більше компаній прагнуть стати частиною нашої спільноти – Львівського кластеру ІТБП. Разом ми зможемо якісно та позитивно вплинути на розвиток ІТ індустрії в місті та країні, зробити її потужнішою. Ми сподіваємось, що вступивши до Кластеру, компанія VISCO братиме активну участь у ініціативах нашої спільноти та допоможе нам досягнути ще кращих результатів у нашій діяльності», – зазначив Степан Веселовський, виконавчий директор Кластеру ІТБП.

«Як новий учасник спільноти, команда VISCO сподівається не лише на тісніше налагодження зв’язків з ІТ компаніями Львова, але і докладатиме зусиль до всебічного розвитку ІТ галузі у нашому місті. Особливу відповідальність в цьому напрямку відчуваємо як перший серед учасників Львівського кластеру ІТБП розробник тривимірної графіки», – зазначив директор VISCO в Україні Андрій Ониськів.

Довідка

Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг – це асоціація провідних компаній з галузі інформаційних технологій (IT) та аутсорсингу бізнес-процесів (BPO), які спільно взяли на себе ініціативу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста.

ВІСКО КГ – це українська компанія, що розробляє 3D рішення, а також надає послуги в сфері тривимірного моделювання та візуалізації клієнтам з усього світу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.