Представники армспорту Львівщини успішно виступили на XXXVI чемпіонаті світу

В період з 14 до 21 вересня 2014 року литовська столиця приймала в учасників XXXVI чемпіонату світу з армспорту в усіх вікових групах (дорослі, юнаки, юніори, ветерани).

До Вільнюса з’їхалися більше тисячі провідних рукоборців із 46 країн світу.

В складі збірної команди України на світовій першості змагалося тринадцятеро представників Львівської області, четверо з яких повернулися до Львова з медалями бронзового ґатунку.

У найпрестижніших змаганнях серед дорослих спортсменів у загальнокомандному заліку перемогу здобула збірна Росії, друге місце посіла команда України, третє – Казахстану.

Збірну України в категорії дорослих репрезентували троє спортсменів Львівщини: Роман Рудницький, Ганна Гранатова та Микола Бурко та тренер збірної Богдан Іваницький (м. Львів).

Роман Рудницький, посівши третє місце у ваговій категорії до 80 кг, здобув першу в своїй кар’єрі довгоочікувану і заслужену медаль міжнародного зразка! Вдалим варто вважати виступ Миколи Бурка, який посів достойне четверте місце в категорії до 65 кг.

Українські юнаки та юніори вибороли на цих змаганнях третє командне місце, поступившись Росії та Грузії, а дівчата - друге командне місце після команди Росії.

У складі юніорської збірної команди України змагалося семеро молодих спортсменів Львівщини (вікова група до 21 року), троє з яких здобули бронзові медалі у вправі на праву руку: Катерина Шерешкова у ваговій категорії до 70 кг, Олексій Яцик (75 кг) та Олександр Ільницький (Турківський) (90 кг). У складі збірної України у цій віковій групі змагалися також Андрій Стасьо , Руслан Бідзіля, Маркіян Пилипів та Віталій Гайдучок.

У наймолодшій віковій групі (юнаки до 18 років) у складі збірної команди України змагалося двоє представники Львівської області Богдан Ренчка та Олег Батіг.

А єдиним представником Львівщини в категорії ветеранів був відомий львівський атлет Едуард Сердюк.