дивись.info

Ситник привітав птахівників із 50-річчям галузі (фото)

Ситник привітав птахівників із 50-річчям галузі (фото)

У Трускавці вчора, 23 вересня, відбулося відкриття X Міжнародної конференції «Птахівництво – 2014» та урочистості з нагоди 50-річчя організації промислового птахівництва України.

Про це повідомив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, керівник обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Йосиф Ситник.

В урочистому заході, присвяченому 50-річчю організації промислового птахівництва в Україні, взяли участь: міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка, керівники підприємств і міжнародних об’єднань птахівників, голови національних асоціацій, народні депутати.

За словами Йосифа Ситника, промислове птахівництво України – це та модерна галузь, яка фактично створила саму себе.

«Саме через здоровий лобізм ваших власників, керівників та фахівців, ви змогли вчасно і швидко гармонізувати технологічні процеси своєї галузі із стандартами ЄС таким чином, щоб законодавча база України сприяла вам вийти на європейські ринки. Ви сьогодні є тим дороговказом для інших напрямів національного АПК, який показує, яким чином український виробник може на міжнародних ринках конкурувати, здобувати перемогу та бути шанованим з позицій безпеки і якості своєї продукції», – звернувся Йосиф Ситник до птахівників.

Також Львівщина, як зазначив він, «не пасе задніх», адже має достатні виробничі можливості для задоволення попиту на внутрішньому ринку та експорту продукції птахівництва.

Заступник голови ЛОДА поінформував, що на Львівщині функціонує понад 40 сільськогосподарських підприємств галузі птахівництва, з яких 27 господарств займаються вирощуванням бройлерів, 8 – виробництвом яєць, 5 господарств займаються розведенням гусей.

«За вісім місяців цього року на Львівщині вироблено понад 30 млн. тонн м’яса птиці, понад 33 млн. штук яєць, а поголів’я птиці становить понад 11 млн. Це є незначна частка, порівняно із масштабами України, однак потенціал Львівщини є достатнім у цій галузі, зокрема – науковий, технологічний, ресурсний. В області сьогодні є понад 90 тис. га землі, яка є не задіяна. Це значний потенціал для кормової бази та будівництва нових ферм», – повідомив він.

Йосиф Ситник привітав птахівників та запропонував їм на Львівщині вкладати свої інвестиції, поглиблювати конкурентне середовище, нарощувати експорт й прославляти Україну своїми здобутками на світових ринках.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.