дивись.info

Львів підготував прогулянку для німецькомовних туристів

Львів підготував прогулянку для німецькомовних туристів

 Сьогодні, 25 вересня, львів’яни та гості міста починають відзначати День туризму. Цього року програма заходів буде цікавою як для львів’ян, так і для гостей міста. Зокрема, Центр туристичної інформації підготував спеціальну екскурсію для німецькомовних туристів «Прогулянка для равликів», яка відбудеться у суботу, 27 вересня, о 15.00 год. На екскурсію потрібна реєстрація за тел.: 254 60 79, повідомила прес-служба ЛМР.

«Цього року до Дня туризму Центр туристичної інформації запропонував свій захід – екскурсію для німецькомовних туристів. Ми це зробили з тієї нагоди, що для англомовних туристів час від часу бувають безкоштовні екскурсії на вихідних. Оскільки німецькомовний турист є одним із найважливіших у Львові, ми хотіли для нього щось таке зробити. Чому ми назвали екскурсію «Прогулянка для равликів»? Дуже часто іноземні туристи перебувають у Львові короткий час, не завжди можуть повною мірою насолодитися як архітектурою, так і заходами. А це означає, що наші «равлики» будуть мати протягом 2,5-3 годин достатньо часу, аби насправді познайомитися з архітектурою Львова, знаками, гербами, які не є видимими, якщо просто йти центром міста. Тому ми хочемо зробити такий подарунок німецькомовним туристам. Сподіваємося, що таке наше започаткування отримає своє продовження і у подальших акціях.

Звісно, коли ми говоримо про туристів загалом, то треба сказати, що в Центрі туристичної інформації протягом перших 8 місяців було менше туристів, ніж минулого року. Насправді, для нас це трохи сумно, але не критично. Дуже знаковими для нас є слова киян, які були у Львові на початку тижня, коли дощило: «Коли у Києві йде дощ, тоді це сумно, а коли у Львові йде дощ – тоді треба просто мати парасолю і добре вбрання». Ці слова вселяють у нас надію, що Львів є і буде залишатися для наших туристів цікавим завжди», – зазначила керівник Центру туристичної інформації Олена Голишева.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.